Mini Terminal Haberleri

Mini Terminal Haberleri

Elazığ’da mini terminal binası tamamlandı

Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen mini terminal binasının yapımı tamamlandı.

Hizmetlere Tam Not

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın iki yıl çerisinde hayata geçirdiği; yeni şehirlerarası otobüs terminali, mini terminal, fuar ve kongre merkezi, 15 temmuz ve Ahmet Aytar meydan düzenlenmesi ve yeraltı otoparkları, engelsiz yaşam merkezi, yeni bulvar ve yollar, köy-kent, devasa yeni parklar, esnaflara ve eğitime destek ve daha çok sayıda hizmet, Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tam not aldı.

'Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz'

Elazığ'ın uzun yıllardır ihtiyaç duyduğu projeleri hayata geçirmek adına çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğuları, 'Bu kadim şehrin her sorununu bertaraf edebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz' dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI MEGA PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mega projelerle şehri markalaştırma hedefi doğrultusunda inşa çalışmaları devam eden Şehirler Arası Otobüs Terminali, Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Mini Terminal sahasında incelemelerde bulundu.

MİNİ TERMİNAL İNŞAAT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi, şehrin değişimine ve gelişimine değer katan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI VİZYON PROJELERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden şehirlerarası otobüs terminali, mini terminal, fuar ve kongre merkezi ile engelsiz yaşam merkezi şantiye alanlarında incelemelerde bulunarak gelinen aşamaya ilişkin bilgi aldı.

Mini Terminal Projesi Yapım İhalesi Gerçekleştirildi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vaatleri arasında yer alan Mini Terminal Projesi yapım ihalesi gerçekleştirildi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MİNİ TERMİNAL PROJESİ İÇİN İNCELEMELERDE BULUNDU

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, geleceğin kalkınan ve büyüyen şehri Elazığ’a değer katacak projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Şehrin ulaşım ağını güçlendirme ve trafik sorununu asgariye indirme yolunda çalışmalarını sürdüren Başkan Şerifoğulları, "İlçe Terminalleri Yenileme Projesi"ne ilişkin incelemelerde bulundu.