Muaf Haberleri

Muaf Haberleri

YKS'ye girecekler ve görevliler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine '2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Tedbirleri konulu genelge gönderdi. Genelgeye göre 27 Haziran Pazar günü sınav görevlileri ve sınava girecek adaylar ile refakatçileri, 05.00-19.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak.

SON KAPANMA OLSUN!

KORONAVİRÜS SALGINININ HIZINI KESMEK VE BULAŞ RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN ALINAN 17 GÜNLÜK TAM KAPANMA UYGULAMASI BAŞLADI. HAYATIN AKIŞINI GEREKLİ KILACAK SEKTÖRLERİN MUAF OLACAĞI KAPANMA SONUNDA MUTLU TABLO İÇİN TÜM ÜLKE OLARAK UMUTLUYUZ.

Bayramda Ücretsiz Ulaşım Hizmeti

Elazığ Belediyesi arife günü ve Ramazan Bayramı boyunca uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı süresince sağlık çalışanları ve güvenlik görevlileri ile sokağa çıkma muafiyeti olan vatandaşlara yönelik ücretsiz ulaşım hizmeti verecek.

Vergi Muafiyetinden Yararlanacak Mükellefler Başvuru Yapmalı

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada yaşanan salgın süresince faaliyetleri durdurulan veya faaliyette bulunamayan işletmelerden ilan ve reklam vergileri ile çevre temizlik vergisinin alınmayacağı belirtilerek, ilgili mükelleflerin Elazığ Belediyesi’ne başvuruda bulunması gerektiği bildirildi.