Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Özhaseki,'Başkan Şahin Şerifoğulları, büyük bir gayretle birçok projenin içerisinde koşuyor'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, dün geldiği Elazığ'da çeşitli ziyaretlerinin ardından bugün de kent genelinde yapılan çalışmaları inceledi. Özhaseki, yaptığı çalışmalar nedeni ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı tebrik ederek Elazığ'da büyük bir değişimin yaşandığını vurguladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Elazığ’da temaslarda bulundu

Elazığ'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Vali Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'yla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları çalışmaları inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kent genelindeki çalışmaları inceledi.

8 yaşındaki kız sosyal medyadan istedi, Belediye Başkanı yerine getirdi

Elazığ'da yaşayan Yağmur ve Şerafettin Turan çiftinin ilk çocuğu olan ve bağırsakta daralma hastalığı bulunan Nursima Turan, doğum günü dolayısıyla sosyal medya üzerinden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'ndan bisiklet istedi. Talebe kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Şerifoğulları, küçük Nursima'ya bisiklet ve çeşitli oyuncaklar gönderdi.

Başkan Şerifoğulları,'Şehrimizi değerleriyle güçlendirerek geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz'

Kent genelindeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Şehrimizi değerleriyle güçlendirerek geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz' dedi.

AK Parti heyetinden İhlas Medya’ya ziyaret

Uluslararası Demokratlar Birliği Hessen Başkanı Erkan Arslan, AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Ömer Serdar ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, işadamı Cahit Öner, İhlas Medya’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret kapsamında İhlas Medya’yı ziyaret eden Serdar ve Şerifoğulları, İhlas Medya Avrupa Temsilcisi İbrahim Akyıldız’dan çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Başkan Şerifoğulları belediye çalışmalarını yerinde inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

DATÜB heyeti Elazığ’da

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Genel Sekreteri Fuat Uçar ve beraberindeki heyet, Elazığ'a geldi. Genel Sekreter Uçar ve heyet ilk olarak Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ’ımızın gelişimine değer katacak projeleri bir bir hayata geçiriyoruz'

Elazığ'ın gelişimine değer katacak projeleri bir bir hayata geçirmeye devam ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Fiziki çalışmalarımızın yanı sıra sosyal ve sportif faaliyetlerimizle de şehrimize yepyeni değerler kazandırıyoruz' dedi.

Başkan Şerifoğulları, 'Şehrimizde yaşayan her canlının huzurunu tesis etmek bizlerin en asli görevidir'

Gönül Belediyeciliği ilkesi ile çıktıkları yolda sadece gözle görülür projelerin yanında gönüllere dokunan çalışmalarla da hizmet etmeye devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Şehrimizde yaşayan her canlının huzurunu tesis etmek bizlerin en asli görevidir. Bu doğrultuda can dostlarımız için başlattığımız kampanya hayvanseverler tarafından ciddi oranda karşılık bulacaktır' dedi.

Başkan Şerifoğulları, 'Bisiklet kullanımının yaygınlaştırılmasını hedefliyoruz'

Sağlıklı yaşam ve sürdürülebilir bir çevre için alternatif ulaşım aracı olan bisiklet kullanımının yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Özel araç kullanımı hareketsiz bir toplum meydana getiriyor. Bisiklet yolu projesiyle hem özel taşıt kullanımının azaltılmasını hem de buna bağlı olarak hava ve gürültü kirliliği ile karbon emisyon oranlarının azaltılmasını amaçlıyoruz' dedi.

Alt Yapı Sos Verdi

Elazığ’da kısa süreli sağanak yağış hayatı durdurmakla kalmadı altyapının yenilenmesinin ne kadar büyük ve önemli bir ihtiyaç olduğu gerçeğini ortaya koydu. Bu gerçeği görerek seçim vaatleri arasına koyan ve “Siyasi hayatıma mal olsa bile şehrin tüm alt yapısını yenileyeceğiz” deyip güçlü bir irade ve kararlık sergileyip 20 Mayıs’ta birinci bölge ihalesini yapacak olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın altyapı konusunda neden ısrarcı, kararlı ve haklı olduğu bir kez daha ortaya çıktı.

Duşakabin konuşmasıyla gündeme gelen Elazığlı depremzede Güllü Deniz: “Konuşmalarımız başka yere çekildi’’

Elazığ'da geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakan Süleyman Soylu ile Çevre Şehircilik İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un ziyareti sırasında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'yla yaşadığı konuşma başka yöne çekilen depremzede Güllü Deniz, bayram ziyaretinde Şerifoğulları ile bir araya geldi. Depremzede Deniz, ''Konuşmalarımız başka yere çekildi, tamamı verilmedi, biz sizden razıyız'' dedi.

Başkan Şerifoğulları, CHP'nin açıklamasına yanıt verdi, 'Milletimizle aramızdaki bağı koparamayacaksınız'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi ziyaretleri esnasında yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Şerifoğulları, 'CHP İl Başkanlığınca yapılan açıklamada, bir hanım kardeşimizle gayet samimi ve doğal diyaloğumuzdan hareketle bizim üstenci olduğumuzu ve vatandaşımızı hor ve hakir gördüğümüz iddia edilmiştir. Biz hiçbir zaman, hiçbir vatandaşımızı hor ve hakir görmedik, görmeyiz. Kendileri de dahil hiç kimse bunun aksine bir tek örnek gösteremez. CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP'ye baksın' dedi.

Elazığ’da E-Spor takımı kuruldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın destekleriyle Elazığ Belediyespor Bünyesinde E-Spor Takımı kuruldu.

Koltuğa oturdu ilk hedefi Elazığ’ı büyükşehir yapmak oldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde koltuğunu ilkokul öğrencisi Emin Atıf Orman'a devretti. Orman'ın ilk hedefi ise Elazığ'ı büyükşehir yapmak oldu.

Başkan Şerifoğulları, “Uzun ömürlü hizmetler gerçekleştiriyoruz”

Şehrin dört bir yanında devam eden belediye çalışmalarıyla Elazığ'ın gelişimine katkı sağladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. Yarınlarına hizmet edecek uzun ömürlü çalışmalar gerçekleştiriyoruz' dedi.

Gençler İçin Dev Yatırımlar

Elazığ tarihinin en kapsamlı spor projelerinin protokolü; Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet KASAPOĞLU,Elazığ Valisi, Ak Parti Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, Elazığ Gençlik Ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, ilçe ve belde başkanlarının katılımıyla imzalandı.

Şahin Şerifoğulları, 'Altyapı Sorununa Neşter Vuruyoruz'

Elazığ'da şehrin bugünü ve yarınları için büyük önem taşıyan altyapı sorununa neşter vurduklarını belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Marka yatırımlarla gelişimine değer kattığımız şehrimizin mevcut altyapısı ömrünü tamamlamıştır. Bu doğrultuda göreve gelir gelmez elimizi taşın altına koyduk ve çalışmalarımızı başlattık' dedi.

Başkan Şerifoğulları, “Yaşam alanlarıyla şehir kimliğine değer kazandırıyoruz”

Şehrin dört bir yanında sürdürdükleri çalışmalarla şehrin gelişimine değer katmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Bir yandan şehrimizin sorunlarını bir bir çözüme ulaştırıyoruz, bir yandan da yepyeni yaşam alanlarıyla şehir kimliğine değer kazandırıyoruz' dedi.

Maden Rezervleriyle ilgili Ortak Açıklama

AK Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım 21 Nisan’da ihalesi yapılacak olan Maden Rezervleriyle ile ilgili ortak açıklama yaptı.

Başkan Şerifoğulları, “Bu şehri hak ettiği noktalara taşıyacağız”

Elazığ'ın gelecek vizyonuna yakışır projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Bu şehri modern yol ve çok katlı otoparklarla, kentle özdeşleşecek meydanlarıyla, sosyal alanları, park, müze ve modern kütüphaneleriyle hak ettiği noktalara taşıyacağız' dedi.

Elazığ belediye başkanı Şahin Şerifoğulları'ndan "Ramzan Ayı" mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Rahmet, merhamet ve mağfiret ayının tüm İslam alemi, milletimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Bir Başarı Hikayesi, 100 Projeden 71'i Tamam

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından üç yıl geçti. 24 ocak 2020 depremi ve pandemi döneminin tüm olumsuzluklarına rağmen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları bu kısa sürede birçok alanda şehre yüzlerce hizmet kazandırmayı ve halkın gönlüne girmeyi başardı...

Milli Eğitim Bakanı Özer’in Elazığ ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları’ndan “18 Mart Çanakkale Zaferi” Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107’nci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Berat Kandili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sorunlar Bakan Kurum'a Taşındı

Elazığ Valisi Ömer Toraman, Milletvekilleri Metin Bulut' Sermin Balık, Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları’ndan İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 101.yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.