Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

Yıldırım: 'Ak Parti İktidarının En Önemsediği Şehirlerden Biri Elazığ'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üç danışmanının Elazığ ziyaretini değerlendirerek 'Elazığ'ımıza her fırsatta yapılan üst düzey ziyaretler şehrimizin gelişmesine katkı sağlamamız noktasında elimizi daha da güçlendiriyor.' dedi.

Yıldırım: “AK Parti, vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Mahalle Başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, teşkilat olarak istişareye büyük önem verdiklerini belirterek, AK Parti’nin vefanın, dayanışmanın ve kardeşliğin partisi olduğunu vurguladı.

Yıldırım: “İş dünyası 6. Bölge desteklerinin uzatılmasını olumlu karşıladı”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cazibe Merkezleri Programı Kapsamında Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Karar'da Değişiklik Yapılmasına Dair Cumhurbaşkanı Kararının Resmi Gazete'de yayımlanmasının iş dünyasında memnuniyet oluşturduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanından Yıldırım'a ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Ahmet Minder, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ı ziyaret etti.

Ak Parti Genç Stk'larla Buluştu

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Elazığ’daki genç STK'larla bir araya geldi.

Başkan Yıldırım'dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, '3 Aralık Dünya Engelliler Günü' münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yıldırım’dan Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım Üniversitede Gençlerle Buluştu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Fırat Üniversitesi’nde eğitim gören yabancı uyruklu gençlerle bir araya geldi.

Yıldırım: "Ak Parti, 19 Yıldır Bitmek Bilmeyen Hizmet Aşkıyla Yoluna Devam Ediyor" 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin iktidara gelişinin 19. yılı münasebetiyle yaptığı açıklamada, AK Parti'nin 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da bitmek bilmeyen hizmet aşkıyla yoluna devam edeceğini vurguladı. 

Ak Parti İl Başkanı Yıldırım: “20 Yaşın Heyecanı Ve 20 Yılın Tecrübesiyle Hizmetlerimize Devam Ediyoruz”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi tarafından Şırnak’ta düzenlenen ve 22 ilin belediye başkanının dâhil olduğu Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na katıldı.

Yıldırım: “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Yükünü Hafifletmek İçin Her Daim Sahadayız”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü hafifletmek için her daim sahada aktif olduklarını belirterek, 2023 seçimlerinden en iyi sonucu alabilmek için durmadan çalıştıklarını kaydetti.

Yıldırım'dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yıldırım: “Muhtarlar Devlet-Millet Bütünleşmesinin Temel Harcıdır”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle yayımladığı mesajda, önemli bir görev ifa eden muhtarların devlet-millet bütünleşmesinin temel harcı olduğunu vurguladı.

Yıldırım: "Teşkilat Eğitimlerimizle 2023 Seçimlerine Daha İyi Hazırlanıyoruz"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenen “Teşkilat Akademisi” Elazığ Eğitim programının tamamlandığını duyurarak, eğitimlerin gayet verimli geçtiğini kaydetti.

Yıkımlar İçin Suç Duyurusu

Elazığ deprem araştırma raporu Tbmm’de görüşüldü. Hiç bir Ak Partili Milletvekilinin genel kurulda bulunmadığı görüşmelerde söz alan Chp Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Milletvekilleri ve İl Başkanı Şerefattin Yıldırım’ın da rahatsızlık duyduğunu ifade ettikleri usulsüz yıkımlar konusunda suç duyurusunda bulundu.

Siyasilerin Bakan Trafiği

İlimiz Milletvekilleri ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın Ankara temaslarından müjdeli haberler geliyor.

Yıldırım:Sorun Var ki Konuşuluyor!

Elazığ’da usulsüz yıkım iddiaları ile ilgili Ak Parti Milletvekillleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ’dan sonra Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da konuştu.

Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Semt Pazarında Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu

Parti çalışmalarının yanı sıra şehir genelinde ve ilçelerde çeşitli programlar gerçekleştirerek sorun ve talepleri dinleyen AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bu kez de Salı Pazarı olarak bilinen semt pazarını ziyaret ederek esnaflarla ve alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Yıldırım'dan Gaziler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yürüme Engelli Küçük Kız Aziz'den Ak Parti İl Başkanı Yıldırım'a Teşekkür

Elazığ merkeze bağlı Yurtbaşı Beldesi’nde ikamet eden 11 yaşındaki yürüme engelli Aziz Çelik, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleriyle tekerlekli sandalyeye kavuştu.

Yıldırım: ‘Teşkilatımızdan Aldığımız Güçle Yolumuza Devam Ediyoruz’

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurguladı. Sivrice ilçesinde gerçekleştirilen Teşkilat İçi Eğitim ve İstişare toplantısında AK Kadrolarla buluştuklarını anımsatan Yıldırım, toplantının verimli ve keyifli geçtiğini aktardı.

Başkan Yıldırım’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığspor Medline Hospital'da Sağlık Kontrolünden Geçti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleriyle Elazığspor’un teknik heyet ve oyuncuları, Mediline Hastanesi’nde ücretsiz olarak sağlık kontrolünden geçti.

Başkan Yıldırım'Dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bu Kadar Gerginlik Fazla

Ak parti İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, Elazığ Valisi Erkaya YIRIK ile yaşadığı polemik ve bu gerginliğin ardından bu kez de Chp Milletvekili Gürsel EROL ile ciddi polemik yaşıyor. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar, bu tür gayretleri, şehrin gerçeklerinden ve sorunlarından kaçmak olarak yorumluyorlar.

Yıldırım: ‘Mazeret değil çözüm üretiyoruz’

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, şehrin sorunlarının çözümü noktasında mazeret üretmediklerini, çözüm için her türlü girişimde bulunma gayreti içerisinde olduklarını vurguladı. Yoğun bir tempoda ziyaretlerini sürdüren AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ’ın gelişmesi, kalkınması ve içinde yaşayan insanların mutluluklarının artması amacıyla gece gündüz demeden mücadele ettiklerinin altını çizerek, “Sorunlardan kaçmıyoruz. Mazeret değil çözüm üretiyoruz” dedi.

Başkan Karakuş'tan tepki: 'Tüm partiler çağrılmalıydı'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Elazığ Valiliği'n de yapılan deprem sonrası çalışmalarla ilgili istişare toplantısına şehirdeki tüm partilerin il başkanlarının da çağrılması gerektiğini söyledi.

Kamu Vicdanının Zaferi

Bir Milletvekilinin tavsiyesi ve ilin en üst yöneticicisinin yönlendirmesi ile İl Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilen dört okul ihalesinin davetiye usuluyle ve belirli mütahhitlere verilmesi, tecrübeli ve kamu malına sahip çıkan duyarlı bürokratların dirayeti ile iptal edildi.

Ak Parti İl Başkanı Yıldırım'dan Ateşin Kahramanlarına Moral Ziyareti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yangınlarla mücadelede özveriyle çalışan personellere moral ziyareti gerçekleştirdi.