Şerafettinyıldırım Haberleri

Şerafettinyıldırım Haberleri

Gençler İçin Dev Yatırımlar

Elazığ tarihinin en kapsamlı spor projelerinin protokolü; Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet KASAPOĞLU,Elazığ Valisi, Ak Parti Milletvekilleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin ŞERİFOĞULLARI, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM, Elazığ Gençlik Ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN, ilçe ve belde başkanlarının katılımıyla imzalandı.

Maden Rezervleriyle ilgili Ortak Açıklama

AK Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım 21 Nisan’da ihalesi yapılacak olan Maden Rezervleriyle ile ilgili ortak açıklama yaptı.

Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Küçük Organize Sanayi Bölgesi'nde esnafla buluştu.

Yıldırım;Lgs sınavına girecek gençlerimize başarılar diliyorum

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, LGS'ye (Liselere Geçiş Sınavı) girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım Engelsiz Gençlerle buluştu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve AK Parti Gençlik Kolları’nın organizasyonunda engelsiz gençlerle buluştu. 

Başkan Yıldırım Polislerle İftar Yaptı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ramazan ayının bitmesine günler kala kontrol noktasında görevli polislerle iftar yaptı.

Başkan Yıldırım’dan İsrail’e Tepki

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlık suçu olduğunu belirterek, "Geldiğimiz noktada artık hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, hukuk tanımayan, hiçbir tepkiye kulak asmayan, şımarıklığı zirve yapmış İsrail'in saldırılarını kınıyorum" dedi.

Yıldırım’ın Kadir Gecesi Mesajı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı.