Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Polisten vatandaşlara Soba Zehirlenmelerine Karşı Uyarı

Elazığ'da polis ekipleri, evlerinde ziyaret ettiği vatandaşlara sobadan sızan karbonmonoksit gazıyla zehirlenmelere karşı uyarılarda bulundu.

Elazığlı sporcu, Tayland yolcusu

Tayland'da düzenlenecek olan Büyükler U23 Muay Thai Şampiyonası'na katılacak Elazığlı sporcu Ahsen Duran, Elazığ Gençlik ve Spor il Müdürü Abdulsamet Eren'i ziyaret etti.

TUBİTAK Başkanı Mandal, Rektör Göktaş ile bir araya geldi

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş'ı ziyaret etti.

Vali Toraman, spor tesislerini inceledi

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, şehirdeki spor tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Dr. Ömer Toraman Palu İlçesini Ziyaret Etti.

Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Palu ilçesini ziyaret etti.

Eğitim Bir Sen Elazığ 2 No'lu Şube'den Türkiye'de ilk EAEVE Akreditasyonu alan Veteriner Fakültesine Ziyaret

Fırat Üniversitesi, Veteriner Fakültesi çok önemli bir uluslararası başarıya imza atarak, Avrupa Veteriner Eğitim Kurumları Birliği (EAEVE) tarafından akredite edildi. Fakülte bu kurumdan akreditasyon belgesi alan ilk Türk Veteriner Fakültesi oldu.

Elazığ İl Özel İdare’den Vali Toraman’a ziyaret

Elazığ İl Özel İdarespor, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman'ı makamında ziyaret ederek Fenerbahçe maçına davet etti.

Başkan Yılmaz Öğretmenleri Unutmadı

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla beldede bulunan okulları ziyaret ederek, okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Çocuklardan en yaşlı öğretmenlere anlamlı ziyaret

Elazığ'da bir grup çocuk '24 Kasım Öğretmenler Gününde' kentin en yaşlı öğretmenleri ile bir araya gelerek hediye verdi.

Elazığ’da görev yapan en genç ve en tecrübeli öğretmene anlamlı ziyaret

Elazığ'da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir eğitim kurumu öğretmenleri, kentte görev yapan en genç ve en tecrübeli öğretmenlerle bir araya gelerek kendilerine çiçek taktim etti.

Vali Dr. Ömer Toraman Ağın İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Ağın ilçesini ziyaret etti.

Atatürk’ün Elazığ’a gelişinin 84’üncü yıl dönümü etkinliği

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Elazığ'a gelişinin 84'üncü yıl dönümü kapsamında düzenlenen etkinlikte kaldığı oda ziyaret edildi.

Vali Toraman: 'Bu Toprakları Bize Vatan Yapan Tüm Aziz Şehitlerimizi Rahmetle Anıyorum'

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman , Mustafa Kemal Atatürk'ün 17 Kasım 1937 yılında Elazığ'ı ziyaret etmelerinin 84'üncü yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

HEFİAD'tan Türkiye Yazarlar Birliğine Ziyaret

Elazığ başta olmak üzere ülkemizin birçok ilinde yürütülmeye başlanan 'Komşuluk Mazi Olmasın' projesini gerçekleştiren HEFİAD Başkanı Mehmet Gürdaş geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesini ziyaret etti.

Deva Partisi, İcadiye Mahallesini Ziyaret Etti

DEVA Partisi Elazığ İl teşkilatı, İcadiye Mahalle muhtarını ve esnafını ziyaret etti

Ercan 'İyi Parti'nin Yükselişi Devam Edecek'

İş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Genel Başkan Meral Akşener'in Bingöl ve Elazığ'da hakla buluşma programları ve ziyaretlerinin oldukça yoğun, verimli ve partilerinin halkın umudu olma yolunda yükselişini devam ettirdiğini göstermesi açısından başarılı olduğunu kaydetti.

Vali Toraman Bölge Müdürlüklerini Ziyaret Ederek Brifingler Aldı

Elazığ Valisi Ömer Toraman, Elazığ OSB, Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü ve DSİ 9. Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Or: 'Sessizliğimiz Edebimizden ve Saygımızdandır'

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, Meral Akşener'in Elazığ ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Kılıçoğlu, Elazığ’da cemevlerini ziyaret etti

AK Parti Tunceli'nin Pülümür İlçe Başkanı Cağnur Kılıçoğlu ve beraberindeki heyet, Elazığ'da cemevlerini ziyaret etti.

Meral Akşener Elazığ'a Geliyor

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a Gelecek Olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Elazığ programı iptal olmuştu.

Chp İl Başkanı Duran Su taşkını mağduru aileleri geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Chp Elazığ İl Başkanı Av. Çoskun Çağlar Duran Yazıkonak Belediye başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte sağanak yağış nedeniyle Organize Sanayi Bölgesinden taşan su Yazıkonak Beldesi’nde bulunan ailleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

İl başkanı Duran 103 Yaşındaki Şahide nineyi ziyaret etti

CHP İl Başkanı Avukat Çoskun Çağlar Duran Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle 103 yaşındaki Şahide nineyi ziyaret etti.

Vali Dr. Ömer Toraman Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Karakoçan ilçesini ziyaret etti.

Salih Satıcı ve yönetiminden Galericiler Sitesine ziyaret

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve yönetimi, Galericiler Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

YÖREX’te Elazığ rüzgarı

Antalya'da 20 Ekim'de başlayan ve yoğun katılımla devam eden Yöresel Ürünler Fuarında (YÖREX) Fırat Kalkınma Ajansı ve Elazığ TSO ortaklığında açılan Elazığ standında ülke dışından ve farklı şehirlerden gelen ziyaretçilerle iş birliği görüşmeleri devam ediyor.

Vali Dr. Ömer Toraman Alacakaya İlçesi’ ni Ziyaret Etti

Vali Dr. Ömer TORAMAN, ilçe ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Alacakaya İlçesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde İl Jandarma Komutanı, İl Özel İdare Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve AFAD İl Müdürü eşlik etti.

Harput'ta Yeni Dönem

Vali Erkaya Yırık döneminde aksamaya uğrasa da 31 Mayıs 2018 tarihinde dönemin Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın girişimleri ile Harput’un Unesco Dünya Geçici Miras Listesine alınması ile başlayan, “Come To Elazığ” sloganı ile şehrin tüm değerlerinin Turizme kazandırmayı amaçlayan tanıtım hamlesi, Kale Kazılarıyla ortaya çıkan Zindan, Kürsübaşı ve Kutsal Alanın ziyarete açılmasıyla yeni bir boyuta ulaştı.

Harput Kalesinde zindan, kürsübaşı ve kutsal alan ziyarete açıldı

Elazığ'da tarihi Harput Mahallesi'nde bulunan MÖ 8. Yüzyıl'da Urartu Krallığı tarafından yapılan Harput Kalesinde çalışmaların tamamlandığı zindan, kürsübaşı alanı ve Urartu kutsal alanı ziyaretçilere açıldı.

İmamoğlu Sivrice'yi ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, 24 Ocak'ta yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin merkez üssü olan Sivrice'yi ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürü Baykan, Elazığ güreşçileriyle görüştü

Güreşçileri ziyaret eden Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, sporcuları Gençlik Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan ile telekonferansla görüştürdü.