Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

“ELAZIĞ BİZİM HÜNKAR MAHFİLİMİZDİR”

Yeniden Refah Partisi Öğretmen evi salonunda gerçekleşen Temmuz ayı İl Divan Toplantısına, Genel Başkan Yardımcısı Sn. Bahattin Sungur, Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz, Ümraniye ilçe başkanı Mahmut Başak, Teşkilatlanma başkan yardımcıları, bölge koordinatörleri Mehmet Gül, Şükrü Yılmaz ve Hacı Genç, Merkez ilçe Başkanı Oğuz Duman, Yeniden Refah Partisi Elazığ il yönetim Kurulu ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Hanım kolları, Gençlik kolları üyeleri, İlçe Başkanları ve İlçe yönetim Kurulu üyeleri, Belde ve Mahalle başkanları çok sayıda Milli görüş erleri ve Basın Mensupları katıldılar.

MEMUR-SEN ‘’15 TEMMUZ’U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ’’

Memur-sen Elazığ il temsilciliğinde 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü vesilesi ile basın toplantısı gerçekleştirildi.

GÜRSEL EROL İMAMOĞLU’NA DESTEK İÇİN ELAZIĞ DERNEKLERİYLE BULUŞTU

Elazığ İl Teşkilatının talebi ve İstanbul İl Teşkilatının katkılarıyla, İstanbul Büyükşehir Belediye adayı Ekrem İmamoğlu'na destek olmak için Elazığ ve Karakoçan Hemşeri Dernekleri Federasyonu (KARDEF ) tarafından geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi.

KURTULUŞ MİLLİ GÖRÜŞTEDİR

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongresi Yapıldı.

GÜRTÜRK;BU İŞLER ÖYLE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN STATÜKO MESAJLARIYLA OLMAZ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk Elazığ’ın Sesi Web Tv programının canlı yayın konuğu oldu. Programın Moderatörlüğünü Elazığ’ın Sesi Com Genel Yayın Yönetmeni Erhan Dabak’ın yaptığı canlı yayında 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçim sonuçları değerlendirildi.

BASKİL TUNCER TURUS DİYOR!

31 Mart yerel seçimlerine iki gün kaldı. Milliyetçi Hareket Partisi Baskil Belediye Başkan Adayı Tuncer Turus, Baskil’in sorunlarına çözüm bulmak için,insanların huzurlu bir şekilde ikamet ettiği bir ilçe olması yolunda önemli adımlar atabilmek adına görev başına gelmek istediğini dile getirdi.

“PROJELERİMİZ, SAMİMİYETİMİZ VE İNANCIMIZLA TÜM TOPLUMUN UMUDU OLDUK”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban, seçim süreci içerisinde bine yakın toplantı, ziyaretler, etkinlikler, açılışlar ve seçim çalışmaları doğrultusunda binlerce kişiye ulaştıklarını belirterek, “Yaklaşık 10 yıllık mücadelemiz ve ortaya koyduğumuz samimiyet, inanmışlık ve toplumun ihtiyaçlarını gözeten projelerimizle tüm halkımızın artık umudu ve heyecanı olduk…” dedi.

Milletvekili Erol;”Halkın Belediye Başkanını Seçeceğiz”

Elazığ’da 41 yıl sonra kendisinin CHP’den milletvekili seçildiğini ve siyaseti sorgulama noktasına getirdiğine değinen Milletvekili Gürsel Erol,”Şimdi sıra Elazığ Belediyesi’nde sizlere deneyimli, tecrübeli, yönetim kapasitesi olan, Elazığ’ın sorunların bilen ve bu sorunları nasıl çözeceğini de çok iyi bilen, bu kentin değerlerine yeni değerler katarak geliştirerek ve işsizlik sorunu çözecek yeni bir adayımız var O da Ali Şekerdağ’dır” dedi.

TANELİ;ŞANLI BİR ZAFERE YÜRÜYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayı İş adamı Güntaç Taneli’nin düzenlediği toplantıda Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr Bilal Çoban coşkuyla karşılandı.31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi salon toplantılarıyla sık skı bir araya gelen Milliyetçi Hareker Partisi camiası yerel seçimlerden Şanlı bir zafer için yola çıktıklarını yenilediler.

AĞAR;BU İHANETİN HESABINI ELBET SORACAĞIZ!

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Gazetemiz İmtiyaz sahibi Serkan Gürtürk’ü ziyaret ederek 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu. Yapılan ziyarete Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı ve Ak Parti Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayı Uğurcan Güleç ve Elazığ Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Numan Metin’le birlikte gelen Milletvekili Ağar;Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları’nın genç, donanımlı ve vizyonlu bir aday olarak seçmenlerin karşısına çıktığını belirterek; yerel seçimlerde Ak hizmetlerin devam edeceğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı.

YANILMAZ: “31 MART’TA CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA DURACAĞIZ ”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Ağın, Keban ve Baskil’i ziyaret ederek ilçe halklarıyla buluştu. Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezlerini ziyaret eden Yanılmaz, hemşerilerimizi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 9 Mart’ta Elazığ’da gerçekleştireceği mitinge davet etti.

ALPAY;TEŞKİLATLARIMIZ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nden Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Alpay Gökçe gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk’ü ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ BULUT: “CUMHURBAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ”

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü ilimizde gerçekleştireceği miting öncesi yazılı bir açıklama yaparak “Tüm hemşerilerimizi bu önemli günde yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN YANILMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINA SİVRİCE VE MADEN İLE DEVAM ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Sivrice ve Maden ilçelerini ziyaret ederek hemşerilerimizle buluştu. Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezlerini ziyaret ederek kendilerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 9 Mart’ta Elazığ’da gerçekleştireceği mitinge birebir davet eden Yanılmaz, “şehrimize yakışır bir mitingi daha birlikte tek yürek olarak geçirelim” dedi.

“O HEYKELİ NEREYE DİKECEĞİMİZİ İYİ BİLİYORUZ”

Milletvekili Zülfü Tolga Ağar HDP’yi sert sözlerle eleştirdi.

BAŞKAN TEK’DEN TEPKİ;DERSİM DİMDİK AYAKTA!

AK Parti Tunceli il Başkanı Fatih Tek, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın ildeki seçim bürosu açılışında 3600 ek gösterge ve emeklilikte yaşa takılanları kastederek, "Eğer AK Parti'ye oy verirseniz eliniz kırılsın" yönündeki sözlerine tepki gösterdi. Tek, sözleri Ağbaba'ya iade ettiklerini söyledi.

BAŞKAN ERDOĞAN 9 MART'DA ELAZIĞ'A GELİYOR

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi mitinglerine başlayan Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ Mitingi 9 Mart tarihinde gerçekleşeceği öğrenildi.

Belediye Meclis Adayı Gök, Koltuk Sevdalısı Değil Görev Adamıyız!

İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Doruk Gök yazılı bir açıklama yaparak, Millet İttifakı Adayı Ali Şekerdağ’ın yerel seçimlerde yarışı kazanması adına ellerinden gelen tüm gayreti sarf edeceklerini belirtti.

EROL;METİN BULUT’UN ELAZIĞLA İLGİLİ MECLİSTE BİR KONUŞMASI YOK

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Kanal 23 Televizyonunda katıldığı programda Elazığ Ak Parti Milletvekili Metin Bulut’un görev yaptığı dönem boyunca Mecliste Elazığ’ın sorunlarını gündeme getirmediğini belirterek; Elâzığ ‘a yapılan hizmetler içinde kürsüye çıkmadığını söyledi.

Toplam 240 haber.