Siyaset

Siyaset Haberleri

Adaylar Kayıp!

Haziran 2023 tarihinde yapılacak genel seçimleri için parti genel merkezleri ve teşkilatlar sandık müşahitleri başta olmak üzere eğitimlerini hızlandırırken bu seçimlerde Milletvekili adayı olmayı düşünenlerin hala sahaya çıkmamış olması anlamlı bulunuyor.

Erdoğan ve Arşivler Bulut'u yalanlıyor

Aşırı yağışların oluşturduğu olumsuzluklar ve altyapı yetersizliği ile AK parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında başlayan polemik değişik iddia ve ithamlarla devam ediyor.

Milletvekili Erol’dan eski vekil Öztürk’e bayram telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'nin Elazığ'dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk'ü arayarak bayramını kutladı.

Duşakabin konuşmasıyla gündeme gelen Elazığlı depremzede Güllü Deniz: “Konuşmalarımız başka yere çekildi’’

Elazığ'da geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakan Süleyman Soylu ile Çevre Şehircilik İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un ziyareti sırasında Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'yla yaşadığı konuşma başka yöne çekilen depremzede Güllü Deniz, bayram ziyaretinde Şerifoğulları ile bir araya geldi. Depremzede Deniz, ''Konuşmalarımız başka yere çekildi, tamamı verilmedi, biz sizden razıyız'' dedi.

'Dünyanın birçok yerinden Müslümanlar Erbakan’ı ziyaret ediyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Dünyanın birçok yerinden Müslüman kardeşlerimiz İslam toplulukları Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ı ziyaret ediyorlar. Dertlerini, tasalarını, problemlerini arz ediyorlar' dedi.

Başkan Şerifoğulları, CHP'nin açıklamasına yanıt verdi, 'Milletimizle aramızdaki bağı koparamayacaksınız'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi ziyaretleri esnasında yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Şerifoğulları, 'CHP İl Başkanlığınca yapılan açıklamada, bir hanım kardeşimizle gayet samimi ve doğal diyaloğumuzdan hareketle bizim üstenci olduğumuzu ve vatandaşımızı hor ve hakir gördüğümüz iddia edilmiştir. Biz hiçbir zaman, hiçbir vatandaşımızı hor ve hakir görmedik, görmeyiz. Kendileri de dahil hiç kimse bunun aksine bir tek örnek gösteremez. CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP'ye baksın' dedi.

Bakan Soylu ve Kurum Elazığ’da

Programları çerçevesinde Elazığ'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum İl Değerlendirme toplantısına katıldı.

Yine Klasik Yöntemlerle Peşkeş Çekildi

Maden ihalesinde ‘peşkeş’ iddialarını ilk duyuran Chp Elazığ Milletvekilli Gürsel Erol meclis kürsüsünde önemli açıklamalarda bulunarak ihale sürecini değerlendirdi.

'Maden Konusu 'Ben Yaptım Olacak'a Getirilemez...

Siyasetçiler neden siyaset yaparlar diye sorulduğunda memleketlerine en iyi hizmeti vermek, vatandaşlarını kalkındırmak, refah ve yaşanabilirlik seviyesini hep daha ileri götürebilmektir.

Maden rezervinin şehre büyük katkısı olacaktır.

Maden ilçesinde yapılan toplantının şehrin paydaşlarının birlikte hareketine engel olarak görülmemelidir.

Gürsel Erol, İhaleyi Alacak Firma Belli !

CHP Elazığ Milletvekili Erol, yine Elazığ’ı gündeme getirdi. TBMM’de konuşma yapan Milletvekili Erol, önemli açıklamalarda bulundu.

Maden Rezervleriyle ilgili Ortak Açıklama

AK Parti Milletvekilleri, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım 21 Nisan’da ihalesi yapılacak olan Maden Rezervleriyle ile ilgili ortak açıklama yaptı.

Gürgözeler Maden ve Sivrice'yi ziyaret etti

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler Sivrice ve Maden ilçe gezilerinde vatandaşlarla ve esnaflarla buluştu.

Milletvekili Erol, CHP’ye üye olan kadınlara rozet taktı 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yeni üyelere rozet takma töreni düzenledi. Törene, Milletvekili Gürsel Erol, İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, Kadın Kolları Başkanı Ayten Çekil ve yeni üyeler katıldı.  Törende Milletvekili Gürsel Erol, yeni üye olan 300 kadını temsilen 50 üyeye rozet taktı. 

İyi parti milletvekili aday adayı Ercan:”Yeni seçim kanunu cumhur ittifakının sonu olacak”

İş insanı ve İyi Parti Milletvekili, aday adayı Yüksel Ercan, Ak Parti ve Ortağı tarafından meclise getirilen yeni seçim sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Hüda Par Elazığ İl Başkanlığı Şehit Yasin Börü Anısına Fidan Dikim Etkinliği Gerçekleştirdi

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanlığı Şehit Yasin Börü ve arkadaşları anısına Elazığ`da partililer ile fidan dikim etkinliği düzenledi.

Gürgözeler "Ekonomik olduğu gibi siyasi sonuçları da olur"

İyi Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, ilimiz Maden ilçesinde zengin maden yataklarının işletilmesi ile ilgili 4 Nisan tarihinde yapılacak ihale öncesi yetkililere ve siyasilere bir kez daha çağrıda bulundu.

Hüda-Par’dan Medya Ve Reklam Kuruluşumuza Ziyaret

Hüda-Par Elazığ İl Başkanı Yasin Kavak ve yönetim kurulu üyeleri Medya ve Reklam kuruluşumuz ziyaret ederek Elazığ ve Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundular.

Toplam 401 haber.