Siyaset

AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Şavak Ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde Şavak Ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde
Yemişlik Köyü 40'ıncı mahalle oldu Yemişlik Köyü 40’ıncı mahalle oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı
Uğurcan Güleç'e yeni görev Uğurcan Güleç'e yeni görev
Deva Partisinin ziyaretleri devam ediyor Deva Partisinin ziyaretleri devam ediyor
Milletvekili Erol Elazığ'ın yeni değeri Harput olabilir Milletvekili Erol; Elazığ’ın yeni değeri Harput olabilir
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan iddialara ilişkin açıklamalar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan iddialara ilişkin açıklamalar
Binali Yıldırım oğlu ile ilgili iddiaları cevapladı Binali Yıldırım oğlu ile ilgili iddiaları cevapladı
Memleket Partisi resmen kuruldu, ilk açıklama geldi Memleket Partisi resmen kuruldu, ilk açıklama geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa müjde Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnafa müjde
MİLLETVEKİLİ AĞAR'A  YENİ GÖREV MİLLETVEKİLİ AĞAR'A YENİ GÖREV
AK PARTİ'DEN EJDER AÇIKKAPI'YA YENİ GÖREV AK PARTİ'DEN EJDER AÇIKKAPI'YA YENİ GÖREV
DEMİRBAĞ YİNE ESTİ-GÜRLEDİ! DEMİRBAĞ YİNE ESTİ-GÜRLEDİ!
EROLBELEDİYELERE AÇILAN SORUŞTURMANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ EROL;BELEDİYELERE AÇILAN SORUŞTURMANIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Siyaset Haberleri

AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”

Türkiye'nin en güçlü gençlik kolları yapılanması olduklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, 'Bugün Türkiye'nin her bir yanında teşkilatlanmış ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren bir gençlik kolları var. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023, 2053, 2071 vizyonu ile çalışmaya devam ediyoruz' dedi.

Elazığ’da Seçim Heyacanı

Elazığ genelinde de ölüm veya farklı nedenlerle düşen muhtarlıklar için 8 köy ve 1 mahallede sandık başına gidildi.

Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Yönetimi ve Merkez İlçe Yönetimi, İl Başkanı Av. Mehmet KANGAL'ın öncülüğünde Abdullah Paşa Muhtarı Yavuz KÖSE'yi ziyaret etti

Şavak Ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şavak ve Beritan aşiretlerinin mera sorunlarını TBMM’de gündeme getirdi.

Yemişlik Köyü 40’ıncı mahalle oldu

Elazığ'da mahalle olmak için daha önce referanduma giden ve büyük bir çoğunlukla evet oyu çıkan Yemişlik Köyü, belediye meclisinde alınan kararla resmi olarak 40'ıncı mahalle oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haziran ayı normalleşme takvimini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Restoran, lokanta, kafeterya, pastane gibi yeme-içme yerleri sabah 07.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00'e kadar da paket servisini sürdürebilecektir. Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül itibariyle başlayacak şekilde yürütülecektir' dedi.

Uğurcan Güleç'e yeni görev

Önceki dönem AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Deva Partisinin ziyaretleri devam ediyor

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Teşkilatı  İl Başkanı Av. Mehmet Kangal öncülüğünde Akpınar Mahallesi Muhtarı Raif ACAR ve Akpınar Mahallesi esnafları ziyaret etti

Milletvekili Erol; Elazığ’ın yeni değeri Harput olabilir

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Harput'un siyaset malzemesi yapılmadan dünya turizmine kazandırılması gerektiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,Elazığ'ın yeni değeri Harput olabilir. Yalnızca Harput kalesi değil, Harput'u bir bütün olarak kültür merkezi, alanı, havzası olarak değerlendirmeliyiz. Çünkü burada yalnızca binaları ile değil, yaşam tarzıyla, sanatıyla, kültürüyle, musikisiyle, mutfağıyla, yaşanmışlıklarıyla, inancıyla bir tarihi birikim vardedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan iddialara ilişkin açıklamalar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Bir ara Davutoğlu'nun tam anlamıyla dengesi kayboldu, 'Hepinizin odalarında neler konuştuğunu dinletiyorum ve biliyorum' dedi' ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım oğlu ile ilgili iddiaları cevapladı

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, 'Bu iftiradır yalandır. Şiddetle ret ediyoruz. Bizimle uyuşturucu yan yana getirmek bize yapılabilecek en büyük hakarettir, yanlıştır. Bu olsa olsa çamur at izi kalsın türünden bir suçlamadır. Ama unutmayalım ki çamur atan önce kendi elleri kirlenir' dedi.

Memleket Partisi resmen kuruldu, ilk açıklama geldi

Memleket Partisi Sözcüsü Gaye Usluer, 'Mavi, partimizin sloganı aslında aynı zamanda. Mavinin M harfi, memleket demek. Memleket Partisi'nin ilk harfi demek. Adalet mavinin ikinci harfi. Vicdan ise üçüncü harfi. Vicdansız hiçbir şey olmaz. Bu ülkenin en çok ihtiyaç duyduğu olgulardan biri adalet, diğeri vicdan. Ve son harfi mavinin işsizlere iş' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esnafa müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Salgın tedbirleri nedeniyle işlerine ara veren esnaflarımıza iki grup halinde destek olmayı amaçlıyoruz. Birinci grupta yer alanlara 5 bin liralık hibe ödemeleri yapacağız. Destek vereceğimiz ikinci grupta ise vatandaşlarımıza bir defaya mahsus 3 bin lira hibe ödemesi vereceğiz dedi.

Gürsel Erol'dan Anlamlı Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere geldiği Diyarbakır'da Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın şehit düştüğü yerdeki anıtı ziyaret etti. Erol, 'Hain terör örgütleri Gaffar Okkan gibi yiğit yürekli ve cesur insanlar olduğu sürece asla ve asla amaçlarına ulaşamayacaklar' dedi.

Gürsel Erol, Diyarbakır Anneleri Ve Babalarını Ziyaret Etti

Diyarbakır’da evlat nöbetinde olan anneler ve babalar bayramda unutulmadı.

Yeniden Refah Elazığ Gençliğinden Anlamlı Etkinlikler

Yeniden Refah Partisi Elazığ Gençlik kolları Kadir gecesi ve Anneler günü dolayısıyla anlamlı etkinlikler düzenlediler

MİLLETVEKİLİ AĞAR'A YENİ GÖREV

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Marmara Bölge Koordinatörlüğü görevine atandı.

AK PARTİ'DEN EJDER AÇIKKAPI'YA YENİ GÖREV

Ejder Açıkkapı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü'ne atandı.

DEMİRBAĞ YİNE ESTİ-GÜRLEDİ!

Açık sözlülüğü ve samimi yaklaşımları ile her sözü olay olan ve değişik şekilde yorumlanan İlimiz Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kanal 23 Televizyonunda usta gazeteci Arif Çakmak’ın sunduğu “ayrıntı” programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Toplam 223 haber.