Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

GÜRSEL EROL TEKRAR CHP’DE DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİ

Elazığ CHP Milletvekili Gürsel Erol,CHP Grup Başkanvekillerine bilgi vermeden TV programlarına katıldığı iddiası ile Disiplin kuruluna sevk edildi.

BİLAL ÇOBAN ADAY ADAYLIĞINI CUMARTESİ GÜNÜ AÇIKLIYOR

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bilal Çoban 20 Ekim 2018 Cumartesi günü saat:15.00’da miting havasında Elazığ Belediye Başkanlığı Aday Adaylık Başvurusunu Milliyetçi Hareket Partisine yapacak.

MESAJ BİLAL ÇOBAN’A MI?

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Partiler Elazığ’da çalışmalarına başladı.Bir çok kişinin Ak Parti,Mhp,Chp ve diğer partilerden Aday Adaylıkları Elazığ kamuoyunda gündemde.

MHP START VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver tarafından Yönetim kurulu üyeliklerinde revizyon isteği talebi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından kabul gördü.Göreve geldikten kısa bir süre sonra toplumun her kesimi tarafından beğeni ile karşılanan Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi dinamik,davayı ve teşkilatları sahiplenen kişilerle yola devam istediği teşkilat ve parti tabanı tarafından olumlu karşılandı

SEÇİM AN MESELESİ

AK PARTİ VE MHP CENAHLARINDAN YAPILAN AÇIKLAMALAR IŞIĞINDA 31 MART’TA YAPILMASI GEREKEN YEREL SEÇİMLERİN ÖNE ALINMASI GÜNDEMDE.

AK Parti'de Duayen Başkanlar Ders Verecek

Belediye başkan adaylarının gerek vizyon gerekse projeleriyle Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaşmasını sağlayacak isimler üzerinde istişareler yapan AK Parti Yönetimi, belirlenen adayları da sık sık eğitimden geçirecek.

BİRLİKTE ELAZIĞ KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi (HAZARSAM) Başkanı Prof.Dr. Bilal ÇOBAN, İlimizin sorunları ve beklentileri ile şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınma ve gelişmesi hususunda hazırlamış oldukları projelerin değerlendirilmesi, vatandaşların beklenti ve önerilerinin istişare edileceği BİRLİKTE ELAZIĞ KOORDİNASYON MERKEZİ’ni aktif hale getirdi…

METİN BULUT YENİDEN TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

18 Ağustos’da yapılan 6. Olağan Büyük Kongrede AK Parti MKYK Üyeliğine seçilen Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Mustafa Ataş’tan boşalan Teşkilat Başkanlığına Erkan Kandemir’in atanmasının ardından yeniden Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

MİLLETVEKİLİ BULUT’A AK PARTİDE ÖNEMLİ GÖREV

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut AK Partinin 6. Olağan büyük kongresi sonrası partide önemli bir göreve getirildi. Milletvekili Bulut, AK Parti MKYK üyeliğine seçildi.

BAŞKAN YANILMAZ: “AK HİZMETLER 17 YAŞINDA”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Milletimizin istiklal ve istikbali uğruna Anadolu coğrafyasında binlerce yıldır verilen mücadeleyi bugün Çanakkale ruhuyla, 15 Temmuz ruhuyla sürdüren, milletin partisi AK Parti’nin kuruluşunun 17. yıldönümünü kutluyorum.” dedi.

AK PARTİ 17 YAŞINDA

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, Ak Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizle omuz omuza yürümenin, bu asil millete hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

KOVANCILAR MHP İLE ŞAHLANACAK

MHP Kovancılar Belediye Başkan Aday Adayı Adem Sağır, 31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimler için gazetemize açıklamalarda bulundu.

"Köklü Tarihimiz Şaşmaz Bir Pusula Niteliğindedir"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, "Artık görülmüştür ki bir isim üzerinde oluşturulan genel başkan mitosu bugünün, bu çağın ve sosyal demokrat bir parti olan CHP’nin siyaseti olmamalıdır" dedi.

AĞAR, MİLLİ SAVUNMA KOMİSYON ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeni dönem Komisyon Başkanları belli oldu.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Uğurcan Güleç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yanılmaz’a ziyarette Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

OĞUZHAN DEMİR'DEN SERT AÇIKLAMALAR

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Oğuzhan Demir, Elâzığ il başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığından 2 Temmuz’daki YSK itirazının reddine kadar yaşanan sürece dair önemli açıklamalarda bulundu.

MHP İL SEÇİM KURULUNA İTİRAZDA BULUNDU

Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran seçimleri için bu kez de İl Seçim Kuruluna itirazda bulundu

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ TOLGA AĞAR’DAN TEŞEKKÜR

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına destek veren Elazığ halkına teşekkür etti.

GÜRGÖZE SINIFTA KALDI

AK PARTİ ELAZIĞ TEŞKİLATININ ATALET, HEYECANSIZLIK, RUHSUZLUK, TEMBELLİK VE ŞUURSUZLUĞU SANDIĞA OLUMSUZ YANSIDI VE SONUÇ BAŞARISIZLIK OLDU. BUNA RAĞMEN AK PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE’NİN VE YÖNETİMİNİN BUNU BAŞARI GİBİ GÖSTERMESİ ŞARK KURNAZLIĞI OLARAK YORUMLANDI.

Toplam 240 haber.