Siyaset

Siyaset Haberleri

METİN BULUT YENİDEN TEŞKİLAT BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

18 Ağustos’da yapılan 6. Olağan Büyük Kongrede AK Parti MKYK Üyeliğine seçilen Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Mustafa Ataş’tan boşalan Teşkilat Başkanlığına Erkan Kandemir’in atanmasının ardından yeniden Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

MİLLETVEKİLİ BULUT’A AK PARTİDE ÖNEMLİ GÖREV

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut AK Partinin 6. Olağan büyük kongresi sonrası partide önemli bir göreve getirildi. Milletvekili Bulut, AK Parti MKYK üyeliğine seçildi.

BAŞKAN YANILMAZ: “AK HİZMETLER 17 YAŞINDA”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Milletimizin istiklal ve istikbali uğruna Anadolu coğrafyasında binlerce yıldır verilen mücadeleyi bugün Çanakkale ruhuyla, 15 Temmuz ruhuyla sürdüren, milletin partisi AK Parti’nin kuruluşunun 17. yıldönümünü kutluyorum.” dedi.

AK PARTİ 17 YAŞINDA

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan GÜRGÖZE, Ak Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizle omuz omuza yürümenin, bu asil millete hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

KOVANCILAR MHP İLE ŞAHLANACAK

MHP Kovancılar Belediye Başkan Aday Adayı Adem Sağır, 31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimler için gazetemize açıklamalarda bulundu.

"Köklü Tarihimiz Şaşmaz Bir Pusula Niteliğindedir"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, "Artık görülmüştür ki bir isim üzerinde oluşturulan genel başkan mitosu bugünün, bu çağın ve sosyal demokrat bir parti olan CHP’nin siyaseti olmamalıdır" dedi.

AĞAR, MİLLİ SAVUNMA KOMİSYON ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeni dönem Komisyon Başkanları belli oldu.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Uğurcan Güleç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yanılmaz’a ziyarette Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

OĞUZHAN DEMİR'DEN SERT AÇIKLAMALAR

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Oğuzhan Demir, Elâzığ il başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığından 2 Temmuz’daki YSK itirazının reddine kadar yaşanan sürece dair önemli açıklamalarda bulundu.

MHP İL SEÇİM KURULUNA İTİRAZDA BULUNDU

Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran seçimleri için bu kez de İl Seçim Kuruluna itirazda bulundu

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ TOLGA AĞAR’DAN TEŞEKKÜR

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına destek veren Elazığ halkına teşekkür etti.

GÜRGÖZE SINIFTA KALDI

AK PARTİ ELAZIĞ TEŞKİLATININ ATALET, HEYECANSIZLIK, RUHSUZLUK, TEMBELLİK VE ŞUURSUZLUĞU SANDIĞA OLUMSUZ YANSIDI VE SONUÇ BAŞARISIZLIK OLDU. BUNA RAĞMEN AK PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE’NİN VE YÖNETİMİNİN BUNU BAŞARI GİBİ GÖSTERMESİ ŞARK KURNAZLIĞI OLARAK YORUMLANDI.

DEMİR: ''HAKKIMIZ OLANI ALACAĞIMIZDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN''

Gerçekleşen 24 Haziran erken genel seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası ilk açıklamasını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Oğuzhan Demir, “Ben milletvekili olma hakkını kazandım. Sizin oyunuz bizim namusumuzdur. Bu işin peşini bırakmayacağız” dedi.

SEÇMEN İSTİKRAR İSTİYOR

PAZAR GÜNÜ YAPILACAK SEÇİMLERDE SEÇMENLER KARARINI VERDİ. HALK, ÜLKEDE YENİ BİR HÜKÜMET VE EKONOMİK KRİZİ YAŞAMAK İSTEMİYOR. SEÇMEN İSTİKRAR İSTİYOR .

ELAZIĞ’IN SORUNLARINI MECLİSE TAŞIYAMADILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi gazetemize değerlendirmelerde bulundu. Erol, “Siyasi başarı; listelere girmek değil, halkın gönlüne girmektir” diyerek AK Parti’nin Elazığlı vatandaşı oy deposu olarak gördüğünü söyledi.Ayrıca Erol, geleneğini bozmadan milletvekili maaşını yine öğrencilere burs olarak dağıtacağını da kaydetti.Elazığ’ın sadece Ankara’daki sesi olmayacağını aynı zamanda Elazığ’ın sorunlarını da çözen bir vekil olmak istediğini belirten Erol;seçildiği takdirde Elazığ’da bir çok şeyin değişeceğini ifade etti.

BAŞKAN YANILMAZ: “24 HAZİRAN SABAHINA KADAR DURMAK YOK”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Çatalçeşme Mahallesi’ni ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

''BUNA İNANMASAM ADAY OLMAZDIM''

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin, güçlü meclisin olması gerekiyor. Bunun için sizlerden rica ediyorum; 16 senedir vermiş olduğunuz oyların karşılığı inanın ki bu seçimle beraber bizlere dönecektir. Buna inanmasam zaten aday olmazdım” dedi.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

İyi Parti Elazığ Milletvekili Adayları Yavuz Temizer,Kerim Eflatun ve Ali Yücel Uygur Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk’ü ziyaret ettiler.24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi gezi ve ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirten İyi Parti Elazığ Milletvekili Adayı Yavuz Temizer;Elazığ’a yapılan hizmetlerden ve Türkiye genelinde yaşanılan hadiselerden ötürü sıkıntılı bir süreçten geçildiğini belirterek;24 Haziran’da siyasette yeni yüzlere ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

ELAZIĞ BİZİ SAHİPLENDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol;son günlerde sosyal medya üzerinden kendisi aleyhine yönelik olarak başlatılan iftarlarla dolu algı operasyonlarının gerçekleri yansıtmadığını belirterek;montajlanmış görüntülerin gerçek halini basın mensuplarıyla paylaştı.

Toplam 252 haber.