Siyaset

Siyaset Haberleri

ARİF EROL AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

İş Adamı Arif Erol 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Ak Parti’den Aday adaylığını açıkladı.

DR.FİKRİ KÜÇÜKEL AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

Dr.Fikri Küçükel 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

MHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir yaptıpı yazılı açıklamada Belediye Meclis toplantısında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

ERKEN SEÇIM UFUKTA

HÜKÜMET KANADI ISRARLA REDDETSE DE SONBAHARDA ERKEN BİR GENEL SEÇİM GÖZÜKÜYOR!

CHP’DEN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve beraberindeki heyet Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğulları’nı ziyaret etti.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ beylikdüzü 5

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞBAKAN ELAZIĞ’A GELİYOR

Başbakan Binali Yıldırım, bir dizi ziyaret ve Ak Parti merkez ilçe kongresine katılmak için Elazığ’a geliyor.

YILMAZ SERTTAŞ, MHP'DEN İHRAÇ EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edilen MHP’li Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, alınan kararla Milliyetçi Hareket Partisi’nden ihraç edildi.

Erol’dan Zorunlu Tayinlere İlk Tepki

Türkiye genelinde haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle açığa alınan ve daha sonra görevlerine iade edilen 744 öğretmen il dışına tayin edildi.

MUHALİF 3 İSİM İHRAÇ EDİLECEK

İlk olarak gazeteniz Elazığ Star Haber’in gündeme taşıdığı ‘’Mhp’de Bayram temizliği’’haberinin ardından ilk somut adım bugün atıldı.

‘’ELAZIĞ SANAYİ ŞEHRİ DEĞİL,İŞİ BİLEN SANAYİCİ YOK’’

Gazetemize çok özel açıklamalarda bulunan BBP Elazığ il başkanı Alpay Gökçe ; “Elazığ’ın sanayi şehri olduğuna inanmıyorum. Elazığ'da sanayiyi gerçek manada bilen sanayi ile ciddi manada iştigal eden ve çok fazla iş bilen sanayici yok” dedi

ALPAY GÖKÇE BBP İL BAŞKANLIĞINA ATANDI

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanlığına Alpay Gökçe atandı.Geçmiş dönemlerde Büyük Birlik Partisinde çeşitli kademelerde görev yapan Gökçe’nin atanması parti teşkilatında ve Elazığ kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.Parti binasında düzenlediği basın toplantısında göreve atandığını açıklayan Alpay Gökçe makam ve mevki için bu göreve gelmediğini,şehrin ve ülkenin siyasi çıkarları doğrultusunda çalışmalar yapacağını ifade etti.

’’TUNCELİ BELEDİYESİ’Nİ ELİNİZDEN ALACAĞIZ’’

CHP Tunceli Milletvekili Gürsel Erol meclis kürsüsünde HDP'li Sırrı Süreyya Önder’e adeta ders verdi.

Kılıçdaroğlu'na Sert tepki!

Ak Parti sözcüsü Mahir Ünal, AK parti MYK sonrası yaptığı açıklamada CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun bugün grup toplantısında yaptığı açıklamalara sert bir dille cevap verdi.

''ÇAĞIMIZIN HASTALIĞI İSLAMSIZ MÜSLÜMANLIK''

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Elazığ’da partisinin düzenlediği iftar yemeğinde Elazığlılarla bir araya gelerek gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

MHP’de BAYRAM TEMİZLİĞİ

MHP Disiplin Kurulu tüm Türkiye’de ki MHP teşkilatlarında görev almış ve ya parti üyesi olup ta genel merkezin almış olduğu kararlara muhalefet olan kişilerin peşine düştü.

"TÜRKİYE ARTIK ESKİSİNDEN ÇOK DAHA GÜÇLÜ"

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı," Türkiye artık eskisinden çok daha güçlü, kararlı şekilde büyümeye ve güçlenmeye devam edecek. Allah’ın izniyle AK Kadrolar kurucu liderimizden hiç bir zaman ayrılmadı ve onun gösterdiği yolda ilerlemekten asla vazgeçmedi"dedi.

ERDOĞAN RESMEN AK PARTİLİ

Başkanlık sistemini öngören anayasa değişikliği teklifinin referandumda kabul edilmesinin ardından, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 33 ay aradan sonra AKP Genel Merkezi’ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programın başlamasının ardından üyelik başvurusunun altına imzasını attı.

” GELECEĞİMİZ İÇİN ŞAHLANMA ZAMANI”

Anayasa değişikli halk oylamasıyla yeni bir dönem başladığını aktaran TBMM Başkanlık Divanı Üyesi AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Türkiye ve gelecek için şahlanma zamanı olduğunu söyledi.

Toplam 252 haber.