Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

SEVİLEN İŞ ADAMI YÜKSEL ERCAN MHP’DEN İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

İlimizin saygın iş insanı ve eski MHP İl Genel Meclisi Üyesi Yüksel Ercan, siyasete İyi Parti ile devam kararı aldı.

YENİ YÜZ,YENİ SES

DEPREM VE PANDEMİ SONRASI OLUŞAN SORUN VE YAŞANAN PROBLEMLER, SEÇMEN TERCİHLERİNİ ETKİLEDİĞİ GİBİ HALKIN SİYASİ PARTİLERE BAKIŞ AÇISINI DA DEĞİŞTİRDİ.

GENÇ İŞ ADAMI SİYASETE GÖZ KIRPIYOR

Elazığ’da profesyonel site yönetimi ve temizlik firması bulunan Ümit TINARLI aynı zamanda İYİ Parti İl başkan yardımcılığı görevini de başarılı bir şekilde sürdürüyor. İyi Parti camiası tarafından kısa sürede benimsenen TINARLI , çalışkanlığı ile son zamanlarda isminden söz ettirmeye başladı.

GÜRSEL EROL TEPKİ GÖSTERDİ,BAKANLIK KARARINDAN VAZGEÇTİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Elazığ Devlet Türk Müziği Korosu'nun adını değiştirmesine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,sert tepki göstermişti.

İYİ PARTİ’NİN ANKARA ÇIKARMASI

Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de oy oranını hızla yükselten ve halkın umudu olmaya devam eden iyi Parti, olası erken için hazırlıklar yapmak ve şehirlerin yaşadıkları sorunlara yönelik özel projeler hazırlama amacıyla teşkilatlarını Genel Merkeze davet ederek istişare toplantıları düzenliyor.

MİLLETVEKİLİ EROL, KARABÜK'TE

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, Karabük’e giderek ziyaretlerde bulundu.

HAYAL KIRIKLILIĞI

AK PARTİ 7. BÜYÜK KONGRESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. KONGREDE 2023 MANİFESTOSUNU AÇIKLAYAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ. PARTİ MKYK’SININ BEKLENENDEN ZAYIF BİR PROFİL ÇİZMESİ TABANDA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI…

BAŞKAN DOĞDU;KURA ÇEKİMİNİ DOĞRU BULMUYORUZ

Chp Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu Toki tarafından 4.700 konutun kura çekiminde yaşanılan olumsuzluklar olduğunu söyleyerek;Biz Zafran, Çatalçeşme, Karşıyaka ve Yemişlik’te yapımı biten TOKİ konutlarının, hak sahiplerine ikametgahı olan bölgelerde verilmeyip karma kura uygulamasıyla belirlenmesini doğru bulmuyoruz. Şehrin bir ucunda oturan aileyi, karma kurayla öteki ucuna göndermek adil değildir''dedi.

MİLLETVEKİLİ EROL;ÜRETİME DAYALI BİR YATIRIMINIZ YOK!

Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tbmm'de Elazığ ve Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

AK PARTİ İSTANBUL İL YÖNETİMİNE İKİ ELAZIĞLI SEÇİLDİ

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre'de Aday olan Osman Nuri Kabaktepe İl Başkanı olurken, Elazığlı iki isimde İstanbul İl Yönetim Kurulunda yer aldı.

MURAT DAĞHAN;DEPREM SONRASI MAĞDURİYETLER GİDERİLMEDİ

25 Ocak’ta devlet erkanının üst düzey katılımıyla yapılan TOKİ konut teslim törenine rağmen vatandaşın mağduriyetlerinin devam ettiğini söyleyen Deva Partisi Elazığ İl Başkanı şu ifadeleri kullandı.

TUNCELİ’DE İKİNCİ LİSTE KRİZİ

Çarşamba günü yapılan Tunceli Ak Parti 7. Olağan kongresinde ikinci liste krizi yaşandı.

TUNCELİ’DE AK PARTİ İKİ’YE BÖLÜNDÜ!

Ak Parti Tunceli 7.Olağan Kongre öncesi Temayül yoklamasına Bürokrat oluşu hasebiyle katılamayan Dr. Sercan Özaydın’ın atanması kentte ve parti tabanında ayrılıklara sebebiyet verdi..

DAĞHAN;DEPREMİN MAĞDURİYETİ DEVAM EDİYOR

DEVA partisi İl başkanı Murat Dağhan depremin üstünden 1 yıl geçmesine rağmen deprem kaynaklı mağduriyetlerin devam ettiğini söyledi.

GÜRSEL EROL'DAN DEVLET ADAMLIĞINA YAKIŞIR HAREKET

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak depreminin 1. Yıldönümü ve kentte yapılan çalışmaları incelemek üzere yarın Elazığ’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı resmi karşılama protokolünde yer alarak karşılayacağını açıkladı.

ÇALIK;ELAZIĞ VE MALATYA OLARAK ORTAK HAREKET EDİYORUZ

Elâzığ ve Malatya Milletvekillerinin bir çok konuda ortak çalışma yürüttüklerini kaydeden Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık;Ortak konularda birlikte hareket etmemiz Elazığ'da da, Malatya'da da güzel yatırımları almamıza vesile oldu''dedi.

AK PARTİ’DE KONGRE HEYECANI

AK PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞI’NIN 7. OLAĞAN KONGRESİNE GÜNLER KALA HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN TELEKONFERANS SİTEMİ İLE KATILACAĞI KONGREYE YOĞUN BİR KATILIM BEKLENİLİYOR.

CHP HEYETİNİN ELAZIĞ DEPREMİ RAPORU AÇIKLANDI

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve 30 Milletvekili ile birlikte yaptığı 24 Ocak depremi sonrası Elazığ'da yapılan çalışmalar hakkında yazılı açıklamada bulunuldu.Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

CHP HEYETİ SAADET PARTİSİ ELAZIĞ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah AKIN’ı, CHP İl Başkanı ve 4 CHP milletvekili ile ziyaret etti.

Toplam 240 haber.