Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

BAŞKAN EMRAH AKDAĞLI GÜVEN TAZELEDİ

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanlığı Kongresi Parti binasında yapıldı.Tek listeyle gidilen Kongrede Mevcut Başkan Emrah Akdağlı güven tazeleyerek tekrar İl Başkanlığı görevine seçildi.

AK PARTİ İL BAŞKANI ŞERAFETTİN YILDIRIM BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan Şerafettin Yıldırım İlimizde görev yapan basın mensuplarıyla Kültür Park'da düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI AKIN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL ve MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet ÖZEREN Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah AKIN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah AKIN ziyaret ile ilgili şunları söyledi.

ERBAKAN;TÜRKİYE'NİN ETRAFINDAKİ ÇEMBER DARALIYOR

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE MEŞALESİ ASLA SÖNMEYECEK

Bağımsız Türkiye Partisi’nin 19’uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle açıklamalarda bulunan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Prof. Dr. Haydar Baş’ın yaktığı meşalenin sönmesine asla müsaade etmeyeceğiz ve O’nun bize emaneti bu kutlu davayı Allah’ın izniyle iktidara taşıyacağız” dedi.

SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI ABDULLAH AKIN OLDU

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığına Abdullah Akın atandı.

DOĞU AKDENİZ'DE EN UFAK HAKKIMIZDAN TAVİZ VERMEYİZ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yaptığı yazılı açıklamada Doğu Akdeniz ve Ege'de Yunanistan ile yaşanan gerginliğin aslında Batılı devletlerin Yunanistan’ı maşa olarak kullanarak Türkiye’yi siyasi ve ekonomik olarak köşeye sıkıştırma planının bir parçası olduğunu belirtti.

BAŞKAN DAĞHAN;ELAZIĞ'IN HAKKINI KORUMAYA MECBURUZ

Elazığ Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan Elazığ gündemine dair yazılı açıklamada bulundu.

GÜRSEL EROL’DAN ZÜLFÜ DEMİRBAĞ'A SERT TEPKİ

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, İl Genel Meclisi olağanüstü toplantısına katılarak Başkanlığı koltuğuna oturdu.

2. AÇIKKAPI DÖNEMİ Mİ?

AK PARTİ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE’NİN İSTİFASININ ÜZERİNDEN BİR AY GEÇMESİNE RAĞMEN YENİ İL BAŞKANININ HALA ATANAMAMIŞ OLMASI MİZAHİ YORUMLARA SEBEP OLDU. VE AK PARTİ GENEL MERKEZİ ESKİ İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ EJDER AÇIKKAPI’NIN İL BAŞKANI OLARAK ATANMASINA KARAR VERİLDİĞİ İFADE EDİLİYOR.

Ak Parti İl Başkanı Belli Oldu

ELAZIĞ İLK HABERLERİ HABER AYRINTI'DAN ALMAYA DEVAM EDİYOR: AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDA UZUN SÜRELİ BEKLEYİŞ SON BULDU. İL BAŞKANLIĞINA ESKİ AK PARTİ İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ EJDER AÇIKKAPI ATANDI. RESMİ AÇIKLAMA YARIN YAPILACAK. ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

YENİDEN REFAH PARTİSİ ELAZIĞ İL TEŞKİLATI TÜRKİYE 1.Sİ OLDU

Yeniden Refah Partisinin teşkilat çalışmaları kapsamında açıklanan verilere göre, Ağustos ayı içerisinde en fazla üye kaydını yapan Elazığ İl teşkilatı Türkiye genelinde 1. Olarak büyük bir başarıya imza attı.

'MISIR İLE YAPILAN İHANETİN BENZERİ BAE İLE DE YAPILIYOR'

Yeniden Refah Partisi'nden BAE-İsrail anlaşmasına ilişkin yapılan açıklamada, "Başkenti Kudüs olan bağımsız bir Filistin devletinin kurulması kaçınılmazdır. Bununla birlikte Filistinlilerin içinde olmadığı bu ve benzeri tek taraflı anlaşmaların hiç bir hukuki dayanağı yoktur. " ifadelerine kullanıldı.

REKTÖR ATAMASINA GÜRSEL EROL TEPKİ VERDİ

Fırat Üniversitesine rektörü olarak atanan Prof.Dr.Fahrettin Göktaş’ın atamasına Elazığ Chp Milletvekili Gürsel Erol tepki verdi.

Fatih Erbakan: Yapılacak en hayırlı iş İstanbul Sözleşmesi'nden çıkmaktır!

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Manevi tahribatı önlemek, sağlıklı toplumun sigortası olan aile müessesesini korumak, devletin en öncelikli görevlerindendir. Bunun için de devletimizin İstanbul Sözleşmesi’nin altında bulunan imzasını acilen geri çekmesi gereklidir." dedi.

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN ABD'NİN AÇIKLAMASI SİNSİ BİR PLANDIR

Yeniden Refah Partisi'nden ABD'nin Osman Kavala çıkışına sert tepki: ABD'nin Osman Kavala açıklaması kabul edilemez!

EROL’DAN BÜYÜK BAŞARI

CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi üyelerinin seçimi için yapılan oylamada tüm sandıklarda oy sayım işlemi tamamlandı. 2018 Genel seçimlerinde 41 yıl aradan sonra Elazığ’dan milletvekili seçilen Gürsel Erol, Kemal Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde ve çıkarılan diğer listelerde olmamasına rağmen 824 oy alarak PM’ye girmeyi başardı.

HÜSEYİN BAŞ;GENÇ BEYİNLER ÜLKEMİZDE DURMUYOR

Türkiye’nin en genç genel başkanı ve Türk gençliğinin siyasetteki sesi olan BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, Türkiye’nin genç değerlerini beyin göçüyle kaybettiğine işaret ederek, “Gençlerimize hayallerini Türkiye’de gerçekleştirecekleri bir ortam sağlamak zorundayız” dedi.

GÜRSEL EROL CHP PARTİ MECLİSİNE ADAY OLDU

25-26 Temmuz yapılacak olan 37.olağan kurultayda ilimiz Chp Milletvekili Gürsel Erol Parti Meclisine aday olduğunu açıkladı.

Toplam 240 haber.