Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

Asıl Hedef Türkiye'yi Kuşatmak!

Ermenistan'ın dost ve kardeş Azerbaycan'a saldırılarını şiddetle kınadıklarını belirten Fatih Erbakan, "Ermenistan’ı perde arkasında yönlendiren güç odakları, bölgeye yönelik hassasiyetlerini bildikleri için Türkiye'yi, yeni bir cephe açmak yoluyla dört bir yandan kuşatma politikalarını uygulamaya çalışmaktadırlar." dedi.

Fatih Erbakan'dan İsrail'e 'ilhak planı' tepkisi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, İsrail'in işgali altındaki Batı Şeria'nın bazı kısımları ile Ürdün Vadisi'ni ilhak planına ilişkin; "İsrail'in değil İlhak planı halihazırda işgal altında tuttuğu Filistin topraklarının tümünden bir an önce çekip gitmelidir." dedi.

HACIBEKİROĞLU;REKTÖR AYNI KARARLILIĞI SÜRDÜRMELİ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacibekiroglu dünyanın gündemine oturan Corona virüs ve Kesikköprü mevkiindeki arazi ile ilgili Basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Ağar“CHP Fetö’nün Siyasi Ayağı Mıdır?Yoksa Ayağı Da Geçmiş Komple Fetö İle Tek Vücut Mudur?”

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları hakkında yaptığı açıklamalarına sert cevap verdi.

HESABI SORULMAYACAK MI?

AK PARTİ’DEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİ İÇİN SEÇİMLERE BAĞIMSIZ OLARAK GİREN VE BÜYÜK BİR FARKLA SEÇİMİ KAZANARAK YENİDEN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN KEBAN BELEDİYE BAŞKANI FETHİYE ATLI’NIN DA ARALARINDA BULUNDUĞU 5 BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİYE GEÇTİ. SIRADA 95 BAŞKAN DAHA VAR. ÇOĞU AK PARTİ’DEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİ İÇİN FARKLI PARTİLERDEN ADAY OLAN VE SEVİLDİĞİ İÇİN SEÇİLEN İSİMLERİN NEDEN AK PARTİ’DEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİN HESABININ SORULMASI BEKLENİLİYOR.

GÜRSEL EROL; SİZ DAVET MAKAMISINIZ

Elazığ Valiliği koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Elazığ 2019 yılı Yatırım Durum Değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıya davet edilmeyen Gürsel Erol şikayetlerini dile getirdi.

MİLLETVEKİLİ AĞAR: "HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK İLE GELDİLER, HER ŞEY ÇOK GÜZEL(!) ZAMLI OLDU..."

Milletvekili Ağar: "Her şey çok güzel olacak ile geldiler, her şey çok güzel(!) zamlı oldu..." AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun göreve geldiği günden itibaren, İstanbul'da ardı arkası kesilmeyen zamlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

BULUT : “SİYASETÇİ ELEŞTİRİLMEZ DEĞİLDİR. AMA İFTİRA BÜYÜK GÜNAHTIR”

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, şehir hastanesi ile alakalı iddialar nedeniyle açıklamalarda bulundu

OSMANLI TURAN OCAKLARI ELAZIĞ İL BAŞKANI ONUR ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ.

Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı ’nın 1. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Onur Şahin güven tazeledi.

GÜRSEL EROL’ DAN AK PARTİLİ VEKİLLERE SİTEM

Elazığ’da Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlamaları Valilik önünde yapıldı.

MİLLETVEKİLİ BULUT’TAN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

AK Parti MKYK Üyesi Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ı makamında ziyaret etti.

VALİ EROL’DAN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

Yalova Valisi Muammer Erol Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ı makamında ziyaret etti. Elazığ’da görev yaptığı zamandan beri muhabbet duyduğu Başkan Mehmet Enis Doğan’la bir araya gelen Vali Erol, Mollakendi’nin çehresinin değiştiğini kaydetti.

Yeniden Refah Partisi Ağustos ayı İl divan toplantısı Divan Toplantısını yaptı

MADDİ VE MANEVİ KALKINMAYI BİZ SAĞLAYACAĞIZ Yeniden Refah Partisi Nailbey mahallesindeki İl binasında gerçekleşen Ağustos ayı İl Divan Toplantısına, Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz, Merkez ilçe Başkanı Oğuz Duman, Yeniden Refah Partisi Elazığ il yönetim Kurlu ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları üyeleri, İlçe Başkanları ve İlçe yönetim Kurulu üyeleri, Belde ve Mahalle başkanları ve Çok sayıda Milli görüş erleri katıldılar.

BAŞKAN YENİDEN MUSTAFA ŞERİFOĞULLARI

Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ Şubesi’nin 2. olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda başkan Mustafa Şerifoğulları güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurula Türkiye Gençlik Vakfı Teşkilat Koordinatörü İbrahim Beşinci, Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkan Yardımcısı ve Ortaokul Koordinatörü Fatih Yüksel ve vakıf yönetimi katıldı.

CHP'li Erol'dan, Eğemen Bağış Tepkisi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Eski Devlet Bakanı Egemen Bağış’ın Prag büyük elçisi olarak atanması ile ilgili tepki gösterdi.

Milletvekili Ağar, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

“ŞOVLAR YAPARAK SALDIRMAYA ÇALIŞAN FIRSATÇI CELLATLARI ESEFLE KINIYORUM”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz gün yapmış olduğu konuşma ile ilgili kamuoyunda çıkan haberler üzerine açıklamada bulundu.

ZÜLFÜ AĞAR PMYO KAPANACAK MI?

Elazığ İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, gündemde olan Polis Meslek Yüksek Okulunun kapanacağını, Malatya’ya taşınacağını ve okulun eğitim merkezine dönüştürüldüğünü söyledi.

LEYLA ŞAHİN USTA'DAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NA ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret etti.

Toplam 240 haber.