Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

ŞEKERDAĞ'A DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz günlerde 31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un CHP ve İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı olan Ali Şekerdağ’a bundan sonraki süreçte destek vermeyeceği söylentileri ortaya atılmıştı. Vekil Erol, CHP Elazığ Milletvekili Erol’un, Elazığ’da oluşturulan CHP-İYİ Parti ittifakından desteğini çekti söylentilerine açıklık getirerek haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifadelerinde bulundu.

İYİ PARTİ'NİN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

İyi Parti Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları belli oldu.

Yeniden Refah Partisi TEŞKİLATLANMAYA DEVAM EDİYOR

Yeniden Refah Partisi Belde ve İlçelerin teşkilatlanması devam ediyor.

AK PARTİ'NİN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK Parti’nin Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları belli oldu. İşte Ak Parti’nin Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları:

MHP'NİN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Milliyetçi Hareket Partisinin Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları belli oldu.Açıklanan listede şu isimlere yer verildi.

SAADET PARTİSİNİN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Saadet Partisi’nin Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları belli oldu. İşte yerel seçimlerde Saadet Partisi’nin Elazığ’da seçimlere gireceği meclis üyesi adayları şu şekilde...

BULUT BAŞKAN ADAYLARINA DESTEK İSTEDİ

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut hafta sonlarını ilimizde geçirmeye devam ediyor.

ERBAKAN;TEŞKİLATLANMA SÜRECİMİZİ TAMAMLADIK

Yeniden Refah partisinin teşkilatlanma ve kongre sürecine ilişkin bilgi verdi.

MİLLETVEKİLİ AĞAR SAHADA

Elazığ’ın sorunlarının çözümü ve şehre yatırım gelmesi konusunda yoğun çaba gösteren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Ankara’daki yoğun mesaisinin yanısıra sık sık Elazığ’a gelerek hemşehrileri ile bir araya geliyor. Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ’a gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Milletvekili Ağar, iddialara cevap verdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, sosyal medyada ve bazı yayın organlarında Ak Parti’nin Elazığ’da Belediye Başkan Adayını geri çekeceği şeklinde yer alan haberlerin ve iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Elazğ’da TEŞKİLATLANMAYA DEVAM EDİYOR

Yeniden Refah Partisi Merkez ilçe ve ilçelerin teşkilatlanması devam ediyor. Yeni atanan başkanlar, düzenlenen bir törenle belgelerini Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Fikret Uymaz’dan alarak görevlerine başladılar

ALİ HAYDAR YILDIZ;VATANDAŞLARIMIZIN TEVECCÜHLERİ VAR

Ak Parti Elazığ Belediye Meclis Üyesi ve Elazığ Cem Vakfı Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi,Alevi Dedesi Ali Haydar Yıldız Belediye Meclis Üyeliği yaptığı dönemde bir çok hizmeti gerçekleştirdiklerini belirterek;yeni dönemde tekrar hizmet etmek istediklerini belirterek gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

CHP'NİN ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ RIZA ÖZÇELİK OLDU

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkan adayları netlik kazanmaya devam ediyor.

BAŞKAN YANILMAZ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ülkemiz için ortaya koyduğu 2023 hedeflerine yönelik destek çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çarşı Mahallesi esnafı ile bir araya gelen Başkan Yanılmaz, her esnafı ayrı ayrı ziyaret ederek talep ve fikirlerini dinledi.

GÜRGÖZELER;MHP KADROLARI YEREL YÖNETİMLERDE GÜZEL İŞLER YAPACAK

Milliyetçi hareket Partisi eski İl Başkanı ve Seçim Koordinasyon Başkanı Servet Gürgözeler ve Pertek Belediye Başkan Adayı Mehmet Ayhan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk’ü ziyaret ederek 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundular.

CHP VE İYİ PARTİNİN İTTİFAK ADAYI ALİ ŞEKERDAĞ OLDU

CHP ve İYİ Parti ittifakı ile iki partinin lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener açıklama yaptı.

KUZOVA’NIN TEK ADAY ADAYI BENİM

Kuzova Dernek Başkanı Soner Özkan, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olduğunu açıklayarak Kuzova’nın tek Aday Adayı benim,Bölge insanımızın ve Muhtarlarımızın bizlerden beklentileri var. Bölgemizdeki tüm muhtarlarımız bana imzalı mühürlü destek vererek bizlerin görev alması yönünde desteklerini bildirdiler’’dedi.

Bu Suskunluk Hayra Alamet mi?

Yerel seçimlere aylar kaldığı bu günlerde adaylarda ki bu durgunluk seçmenlerin kafasını karıştırıyor. Ülke çapında hararetli bir şekilde yaklaşan seçim günlerinden Elazığ neden payını alamıyor? Seçim öncesi bu suskunluk seçmenlerde şüpheye yol açıyor. Adaylar projelerini neden halka açmıyor? Seçmenler hangi partiden hangi adayın ne projesi olduğunu bilmiyor. Adayların bu suskunluklarını koruması sandıkta hüsran yaratabilir.

TUNCELİ’DE AK PARTİYE BÜYÜK TEVECCÜH VAR

Tunceli Ak Parti Başkanlığı İl yürütme kurulu toplantısı gerçekleşti. Hafta sonu büyük bir coşkuyla İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını tanıtan Tunceli İl Başkanlığı 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

Toplam 240 haber.