Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

MHP’NİN 1’NCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI OĞUZHAN DEMİR OLDU

24 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde Elazığ’dan Milliyetçi Hareket Partisi’nden Adaylar netlik kazandı.Resmi olmayan açıklamaya göre Mhp İl Başkanlığı görevini yürüten ve genel seçimler için istifa eden Oğuzhan Demir Mhp’nin 1’nci sıra Milletvekili Adayı oldu.

TOLGA AĞAR'A VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

24 Haziranda yapılacak erken genel seçimlerde Ak Partiden milletvekili aday adayı olan Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları dolayısıyla geldiği memleketi Elazığ’da büyük bir sevgi seliyle karşılandı.

MERHUM YAZICIOĞLU’NUN AVUKATI TUNCELİ’DEN ADAY ADAYI OLDU

BBP Partisi Eski Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun avukatı Selami Ekici Ak Parti Tunceli Milletvekilliği için BBP’ye başvuruda bulundu.

“TAMAM-DEVAM” POLEMİĞİ

24 HAZİRAN'DA YAPILACAK SEÇİMLER ÖNCESİ SOSYAL MEDYA HAREKETLENDİ. ERDOĞAN KARŞITLARININ “TAMAM” İÇERİKLİ PAYLAŞIMLARINA KARŞILIK CUMHUR İTTİFAKI TARAFLARININ “DEVAM” PAYLAŞIMLARI KARŞI TARAFI EZİP GEÇTİ.

HAMZA SELOĞLU’NA YOĞUN İLGİ

24 Haziran seçimleri için Ak Parti’den Elazığ Milletvekili Aday Adayı olan Av.Hamza Seloğlu gezi ve ziyaretlerine devam ediyor.Maden ve Sivrice İlçesinde Ak Parti teşkilatlarını ziyaret eden Seloğlu’na teşkilat mensupları tarafından yoğun ilgi vardı.

HEYECAN DORUKTA

24 HAZİRAN SEÇİMLERİ İÇİN ADAY ADAYLIK MÜRACAATLARI SONA ERDİ. ŞİMDİ GÖZLER TEMAYÜL YOKLAMASI VE ARDINDAN AÇIKLANACAK ADAY LİSTELERİNDE…

ÇOBANOĞLU AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

Selahattin Çobanoğlu Milletvekili Aday Adaylığını Elazığ Ak Parti Binasında basın açıklaması yaparak açıkladı.

ARİF EROL AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

İş Adamı Arif Erol 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Ak Parti’den Aday adaylığını açıkladı.

DR.FİKRİ KÜÇÜKEL AK PARTİ'DEN ADAY ADAYI

Dr.Fikri Küçükel 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

MHP’DEN BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir yaptıpı yazılı açıklamada Belediye Meclis toplantısında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

ERKEN SEÇIM UFUKTA

HÜKÜMET KANADI ISRARLA REDDETSE DE SONBAHARDA ERKEN BİR GENEL SEÇİM GÖZÜKÜYOR!

CHP’DEN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve beraberindeki heyet Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğulları’nı ziyaret etti.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ beylikdüzü 5

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞBAKAN ELAZIĞ’A GELİYOR

Başbakan Binali Yıldırım, bir dizi ziyaret ve Ak Parti merkez ilçe kongresine katılmak için Elazığ’a geliyor.

YILMAZ SERTTAŞ, MHP'DEN İHRAÇ EDİLDİ

Geçtiğimiz günlerde kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edilen MHP’li Ağın Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAŞ, alınan kararla Milliyetçi Hareket Partisi’nden ihraç edildi.

Erol’dan Zorunlu Tayinlere İlk Tepki

Türkiye genelinde haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle açığa alınan ve daha sonra görevlerine iade edilen 744 öğretmen il dışına tayin edildi.

MUHALİF 3 İSİM İHRAÇ EDİLECEK

İlk olarak gazeteniz Elazığ Star Haber’in gündeme taşıdığı ‘’Mhp’de Bayram temizliği’’haberinin ardından ilk somut adım bugün atıldı.

‘’ELAZIĞ SANAYİ ŞEHRİ DEĞİL,İŞİ BİLEN SANAYİCİ YOK’’

Gazetemize çok özel açıklamalarda bulunan BBP Elazığ il başkanı Alpay Gökçe ; “Elazığ’ın sanayi şehri olduğuna inanmıyorum. Elazığ'da sanayiyi gerçek manada bilen sanayi ile ciddi manada iştigal eden ve çok fazla iş bilen sanayici yok” dedi

ALPAY GÖKÇE BBP İL BAŞKANLIĞINA ATANDI

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanlığına Alpay Gökçe atandı.Geçmiş dönemlerde Büyük Birlik Partisinde çeşitli kademelerde görev yapan Gökçe’nin atanması parti teşkilatında ve Elazığ kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.Parti binasında düzenlediği basın toplantısında göreve atandığını açıklayan Alpay Gökçe makam ve mevki için bu göreve gelmediğini,şehrin ve ülkenin siyasi çıkarları doğrultusunda çalışmalar yapacağını ifade etti.

Toplam 240 haber.