Siyaset

'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir' 'Bir kez daha anladım ki Elazığ Sahipsiz Bir Şehir'
CHP heyeti Meral Akşener'i karşıladı CHP heyeti Meral Akşener’i karşıladı
2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek 2021 yılında 668 projeye 5 milyar 693 milyonluk destek
Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum Milletvekili EROL :Yurttaşlarımızı Rahmetle Anıyorum
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur' 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur'
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Elazığ ile bizim aramızda Gönül Bağı Var
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ'da KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Elazığ’da
Kartakgül: 'sayın vekilimize iftira atıldı' Kartakgül: "sayın vekilimize iftira atıldı"
Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları
Milletvekili  Erol İstanbul'da Milletvekili Erol İstanbul’da
Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi Ak Parti İl Başkanı Yıldırım Esnafı Dinledi
AK Partili İnan: 'AK Parti Gençlik Kolları Türkiye'nin en güçlü gençlik kollarıdır' AK Partili İnan: “AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin en güçlü gençlik kollarıdır”
Elazığ'da Seçim Heyacanı Elazığ’da Seçim Heyacanı
Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti Deva Partisi Teşkilatı Abdullahpaşa Mahallesini ziyaret etti
Siyaset Haberleri

ÇEMİŞGEZEK AK PARTİ’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI METİN LEVENT YILDIZ OLDU

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Çemişgezek’ten 2004-2014 yılları arasında iki dönem Belediye Başkanlığı görevi yapan Metin Levent Yıldız’ı aday gösterdi.2014 Yerel seçimlerinde aday olmayan ve siyasete Ankara’da devam eden Yıldız’ın tekrar aday gösterilmesinde İlçe halkının yoğun teveccühlerinin olduğu öğrenildi.

AK Parti Elazığ Başkan Adayları belli oldu

AK Parti Elazığ Başkan Adayları belli oldu. AK Parti'nin Elazığ'da belediye başkanları aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

AK PARTİ’NİN ELAZIĞ ADAYLARININ KİMLER OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

AK Parti’nin merakla beklenen Elazığ’daki ilçe ve belde belediye başkan adaylarının kimler olduğu öğrenildi. İşte AK Parti’nin Elazığ’da seçime gireceği o isimler…

MİLLETVEKİLİ BULUT AÇIKLADI;ADAYLAR HENÜZ NET DEĞİL

AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarının henüz netleşmediğini söyledi.

BASKİL GÖÇ VEREN BİR İLÇE OLMAKTAN ÇIKACAK

Baskil ilçesinde oturan Baskil halkıyla iç içe olan Hasan Sekin, kendisinden duyduğu azim ve kararlılıktan dolayı Baskil de kötü giden gidişata dur demek için Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı olduğunu vurgulayarak, seçildiğim takdirde Baskil halkının tepeden tırnağa sosyal bir patlama yapacağını belirtti.

ŞERİFOĞULLARI TAM GAZ DEVAM EDİYOR

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Şahin Şerifoğulları, esnafla, vatandaşla ve sivil toplum kuruluş temsilcileriyle kucaklaşmaya, hasbihal etmeye devam ediyor.

SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi gezi ve ziyaretlerine devam eden Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk’ü ziyaret etti. Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı açıklanan Şerifoğulları tarih kokan şehrimizi daha da ileri taşımak için gece gündüz demeden çalışacağını söyleyerek;Adaylığı açıklandıktan sonra Elazığ halkının büyük teveccühleri ve ilgilerine mazhar olduklarını belirterek;31 Mart Akşamı Sandıktan Ak Partinin zaferi ile çıkacaklarını kaydederek,Elazığ’ı arzu ettiğimiz ve hayal ettiğimiz yere getirebilmek adına profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı yaparak yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Yavuz Oğraş, Aday Adaylığını Açıkladı

Yavuz Oğraş, Aday Adaylığını Açıkladı Elazığ Sürücü Kursları Derneği Başkanı Yavuz Oğraş, AK Parti’den Elazığ Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı.

ŞEKERDAĞ ELAZIĞ’A GELDİ

İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Elazığ’a geldi. İYİ Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekardağ, Elazığ Havalimanında partilileri tarafından karşılandı. Havalimanından sonra şehir merkezine gelen Şekerdağ, parti binasında açıklamalara bulundu.

BULUT DUMANDAĞ İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi. Toplantının gündeminde Elazığ’da yapılması planlanan besi organize ve canlı hayvan borsası yapımı vardı.

MHP ADAY TANITIM TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi 8 Aralık 2018 saat 14.00 de Yakup Kılıç spor salonunda aday tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya MHP İl Başkanı Semih Işıkver, MHP Malatya Milletvekili M.Celal Fendoğlu, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Bilal Çoban, MHP Merkez İlçe Başkanı Onur Köseli, MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Fatma Sevinç Oğuzhan, MHP Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Çiçek, MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, MHP Malatya İl 2. Başkanı Burhan Kılıç, MHP Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, MHP Bingöl Belediye Başkan Adayı M.Ziya Buyunkara, MHP Tunceli İl Başkanı Melike Gökalp ve bir çok sayıda vatandaş katıldı.

GÜRSEL EROL ÖNERDİ, KILIÇDAROĞLU GÜNDEME ALDI

İYİ Parti ile CHP arasında sürdürülen ittifak görüşmelerinde ilk jest CHP’den geldi. CHP Parti Meclisi, ittifak görüşmelerinde masada olan illerin adaylarını ilan etmeyerek son anda listeden çıkardı. CHP iddialı olmadığı Elazığ’da ise yine İYİ Parti’ye jest yapmayı gündemine aldı.

GENÇ GİRİŞİMCİ DORUK GÖK: ‘ELAZIĞ’IN SESİ OLACAĞIM’

Siyasette genç simaları gördüğümüz şu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Elazığ Belediyesi Meclis Üyeliği’ne yeni bir başvuru yapılacak. Tunceli nüfusuna kayıtlı uzun yıllardır Elazığ’da yaşayan genç girişimci Doruk Gök, CHP’den Belediye Meclis Üyesi adayı olacağını ifade etti.

CHP’li Erol'dan, MHP VE AK Parti'ye Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti ve MHP'ye yaklaşan yerel seçimler öncesinde nezaket ziyaretinde bulundu. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti ve MHP İl Başkanlıklarını ziyaret etti. Ziyaretlerde AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıksever ve MHP Elazığ Belediye başkan adayı Bilal Çoban'la görüşerek partilere ve adaylara seçim çalışmalarında başarı diledi.

BAŞKAN YANILMAZ, ŞERİFOĞULLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Elâzığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile bir araya geldi. Başkan Yanılmaz, “İstanbul’da AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayımızın belirlendiği programda çok değerli kardeşim Şahin Şerifoğulları ile birlikteydik. Orada Cumhurbaşkanımız Elazığ Belediye Başkan adayımızı belirledi ve akabinde 31 Mart 2019 tarihine kadar Elazığ’da AK Parti teşkilatlarımızla birlikte bütün sevenlerimizle birlikte belediye başkan adayımızın 31 Mart akşamında bu şehirde en yüksek oyla seçilebilmesi için hepimizin gayreti, azmi, çalışması o gün başlamış oldu.

O ARTIK YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığına atandı.

ŞERİFOĞULLARI COŞKUYLA KARŞILANDI

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti’den Elazığ Belediye Başkanı olarak gösterilen Şahin Şerifoğulları havaalanında yoğun bir katılım ve coşkuyla karşılandı.

BAŞKAN FATİH TEK;YEREL SEÇİMLERDEN TUNCELİ OLARAK BAŞARILI ÇIKACAĞIZ

AK Parti Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili M.Ali Özkan, Kadın Kolları MKYK Üyesi Canan Baran İzgi, Tunceli Ak Parti İl Başkanı Fatih Tek ve Ak Parti teşkilatının katılım sağladığı Tunceli Aday Adaylığı Temayül Yoklaması gerçekleştirildi.T

ABDULHAKİM KAYA KOVANCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi Belediye Başkanlığı müracaatları devam ediyor.Geçmiş dönemlerde Ak Parti Kovancılar İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Abdulhakim Kaya’nın başvurusu İlçede heyecan yarattı.Kaya İlçe binasında başvurusunu yaptıktan sonra açıklamalarda bulundu. Her şeyin en iyisini hak eden hemşerilerimize “kaliteli yaşam herkesin hakkı” düsturuyla ilçe halkının beklenti ve özlemlerini gidermek üzere AK Parti Kovancılar Belediye Başkanlığına Aday Adayı olmak istiyorum’’dedi.

Toplam 240 haber.